фарм мак україна лого
Теплообмінник зерносушарки

Максимально допустиме значення викиду СО встановлений на рівні 0.1%. Система прямого нагріву сушарки Pedrotti має наступні характеристики: - дизельний пальник: СО дорівнює 0.06%; - газовий пальник: СО становить 0.006%. Як видно, рівень викиду СО з дизельним пальником знаходиться на рівні, що в 1,5 рази нижче максимального значення, а при використанні газового пальника значення шкідливих викидів знижується до рівня несуттєвих.

теплообмінник, схема роботи

УВАГА!
Агрегати, оснащені теплообмінником, мають меншу максимальну теплотворність в порівнянні з машинами з прямим нагрівом. Різниця становить близько 20%.
Для сушіння культур, що вимагають низької або нижче середньої температури сушіння (до 100 °C), робота з теплообмінником не вплине на продуктивність. До таких культур належать рис, соняшник, ріпак, соя, пшениця, ячмінь тощо.
Навпаки, для культур, що вимагають високої або вище середньої температури сушіння (понад 110 ° C), робота з теплообмінником впливає на продуктивність. Більш низька максимальна продуктивність цих машин призводить до збільшення тривалості сушіння. Різниця в часі сушки складає близько 15%. До таких культур відноситься, наприклад, кукурудза та фуражна пшениця.
При цьому фактичне споживання палива в основному не змінюється.

Приклад: сушка кукурудзи.

Машини з прямим нагрівом працюють при температурі 130 ° C - 135 ° C. Така температура забезпечує компроміс між кінцевим якістю продукту і швидкістю сушки.

З іншого боку, машини з теплообмінником не можуть працювати при температурі понад 110 ° C, тому час сушки довше.

Зв'язатися з нами

Наші контакти

- ФАРМ МАК УКРАЇНА
Головний офіс
ул. Лавандова, 27-б,
офіс 14

г. Кропивницький
25030, Україна

Телефон: (050) 40 444 70
Телефон: (096) 054 39 91
Email:

Сертифікат дилера

pedrotti dealer