фарм мак україна лого

В даному розділі вашій увазі пропонуються зерносушарки мобільні Б/У за конкурентною ціною. Вони можуть поставлятися з Італії (виробник Fratelli Pedrotti), але частіше за все ми пропонуємо тут БУ зерносушарки наших клієнтів, які були у нас на обслуговуванні. Купити їх можна з доставкою в Київ, Харків, Львів та будь-яке інше місто України.

Зерносушарки мобільні БУ від Fratelli Pedrotti

Зерносушарки БУ - відмінне вкладення для бізнесу. В першу чергу завдяки низькій ціні. У порівнянні з новими моделями стоять вони зовсім недорого. Тому і окупляться набагато швидше.

Також зерносушарки мобільні Б/У відрізняються зручністю у використанні. Встановлюються вони нескладно - додаткові будівельні роботи тут не знадобляться. Плюс вам не доведеться займатися бюрократичною тяганиною: отримувати дозвіл на установку від місцевої влади, розробляти кошторис та ін.

А найголовніше - італійські мобільні зерносушарки бу бувають в широкому асортименті:

Серія Basic Ідеальне рішення для невеликих господарств. Місткість 12-16 т. Добова продуктивність сушіння становить 55-85 т.
Серія Large Місткість варіюється в межах 24-30 т. Добова продуктивність - 80-120 т зерна. Найпопулярніша серія
Серія XL Найбільші зерносушарки. Місткість варіюється від 33 до 70 т. Відрізняються високою ефективністю, простотою установки та наладки (можуть вбудовуватися в існуючі приміщення).

 

Зерносушарки БУ: функціональні опції

Залежно від моделі зерносушарки бу можуть додатково комплектуватися різним устаткуванням. Наприклад, сенсорною панеллю Siemens для більш зручного управління роботою пристрою. Або теплообмінником і системою для змащення в автоматичному режимі.

Для повноцінної роботи вони не обов'язкові. Але з ними сушка зерна буде більш ефективною.

Якісні зерносушарки БУ в Фарм Мак Україна

Купити зерносушарку бу ви можете в нашій компанії Фарм Мак Україна. У нас пропонуються якісні моделі в гарному стані. І різних серій, зрозуміло. Завдяки цьому ви напевно знайдете відповідний варіант для вашого бізнесу.

Щоб купити мобільний зерносушарку в Фарм Мак Україна - телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Поставити питання та уточнити нюанси, що Вас цікавлять, теж можна в телефонному режимі.

Отримати комерційну пропозицію

Наші контакти

- ФАРМ МАК УКРАЇНА
Головний офіс
ул. Лавандова, 27-б,
офіс 14

г. Кропивницький
25030, Україна

Телефон: (050) 40 444 70
Телефон: (096) 054 39 91
Email:

Сертифікат дилера

pedrotti dealer