Гарантійне і післягарантійне обслуговування

Ми пишаємося нашою командою сервісних спеціалістів, які завжди готові прийти на допомогу нашим клієнтам.

 • Експертиза

  Кожна зерносушарка – це витвір техніки, і наші майстри розуміють кожну деталь цього складного обладнання. Ми понад 14 років на ринку України та навчились долати з будь-які виклики та завдання. Багато років поспіль ми займаємось виключно порційними зерносушарками Fratelli Pedrotti, тому знаємо про них все.

 • Швидкість

  Ми привозимо, монтуємо, запускаємо в роботу і все це за декілька днів. Ми також навчимо операторів правильно працювати з обладнанням. Це все вже включено у вартість, щоб ви могли не думати про ці моменти та швидко піти в роботу.

Ось деякі факти, які роблять наше сервісне обслуговування неперевершеним:

  • Підтримка

   Ми розуміємо, що перший сезон роботи з новим обладнанням може супроводжуватися питаннями. Тому ми готові допомогти вам 24/7, навіть дистанційно налаштувати і підкоригувати процес. Ваш успіх – наш пріоритет.

  • Склад запчастин

   На нашому складі у Кропивницькому завжди є основні оригінальні запасні частини, які можуть знадобитися Вам. Це дозволяє нам проводити оперативний ремонт і тримати ваше обладнання у найкращому стані.

  • Виїзд спеціалістів

   Наші сервісні майстри завжди готові виїхати на господарство. Ми цінуємо ваш час, тому вирішуємо проблеми швидко та якісно, де б ви не знаходилися.

  • Партнерство

   Ми не просто постачаємо обладнання – ми будуємо довгострокові партнерські відносини. Ваш успіх – це і наш успіх. Ви можете покластися на нашу підтримку та надійність

  Дякуємо вам, що обираєте “Фарм Мак Україна”. Ми горді нашими відносинами з клієнтами та готові надавати вам найкращий сервіс та підтримку. Якщо у вас виникли питання, не соромтеся звертатися до нас.

Виникли питання?

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

   Залишити заявку