Професійний монтаж та індивідуальне налаштування

Ми виконуємо весь комплекс послуг від А до Я, пов’язаних із введенням обладнання в експлуатацію. Професіонали компанії «Фарм Мак Україна» здійснюють монтаж обладнання, виключаючи участь клієнта в цьому процесі. Всі витрати на доставку, монтаж та пусконалагоджувальні роботи покладаються на нас. У результаті ви отримуєте повноцінне та готове до використання обладнання, яке вже налаштоване для роботи на вашому господарстві.

 • Оперативність та точність

  Ми розуміємо, наскільки важливо мати обладнання в готовності до роботи якнайшвидше. Тому наші фахівці відзначаються оперативністю та точністю у виконанні монтажних та налаштувальних робіт.

Монтаж та налаштування від Фарм Мак Україна:

  • Експертиза

   Наші співробітники проходять підвищення кваліфікації в Італії кожного року, також проходять регулярне внутрішнє навчання. Все це дозволяє спеціалістам долати будь-які виклики та завдання пов’язані з монтажем, налаштуванням та обслуговуванням обладнання.

  • Досвідчені спеціалісти

   Монтаж — це етап, від якого залежить подальша ефективність роботи обладнання. Наші кваліфіковані та досвідчені спеціалісти здійснюють монтажні роботи відповідно до всіх стандартів та норм безпеки.

  • Швидкість виконання

   Ми привозимо, монтуємо, запускаємо в роботу і все це за декілька днів. Ми також навчимо операторів правильно працювати з обладнанням. Це все вже включено у вартість, щоб ви могли не думати про ці моменти та швидко піти в роботу.

  • Індивідуальне налаштування

   Кожне господарство унікальне і вимоги до обладнання різняться. Наші фахівці перед введенням в експлуатацію звертають особливу увагу на індивідуальне налаштування.

Виникли питання?

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

   Залишити заявку