Автоматична система змащування зерносушарки

Кому підійде автоматична система змащування?

Одним з важливих аспектів правильного догляду за зерносушаркою є регулярне змащування вузлів. У базовій комплектації на сушарці виведені місця змащування, які потрібно мастити 1 раз у 24 години. Без належного догляду за цим процесом, збільшується навантаження на ключові вузли, а це своєю чергою може призвести до несподіваних поломок.

 

Але є класне рішення для тих хто хоче тримати цей процес під постійним контролем — автоматична система змащування. Це маслобак на 5 кг, який забезпечує 400-600 годин повністю автономної роботи.

Опис системи змащування зерносушарок

Система включає такі елементи (показано на фото 2):

  1. Електричний насос, з’єднаний з ємністю для мастила.
  2. Система розподільників мастила.
  3. Сенсор, який визначає момент проходу мастила.

 

Розподільний і вимірювальний пристрої видають необхідну кількість мастила, яка передається насосом в ті вузли, які повинні бути змащені. Електричний сенсор контролює проходження мастила і зупиняє насос. Світлові сигналізатори, встановлені на панелі зерносушарки, сповіщають про поточний стан насоса (робота, пауза або блокування). У разі крайньої потреби система завжди дозволяє змащувати будь-який елемент вручну. Програма змащування може бути легко відрегульована на панелі керування під ваші потреби.

 

Рівень мастила в баку завжди добре видно завдяки скребку, який обертається всередині. А заповнення ємності відбувається через спеціальний фільтр, тому її не потрібно відкривати.

 

 

  • Вартість для серії Basic, Large та XL

    3 200 євро з ПДВ

Виникли питання?

Заповніть форму і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

      Залишити заявку